PRODUKTY

APEX 85

Péřové míče Apex 85 se vyznačují skvělými letovými vlastnostmi a také dlouho životností. Ideální pro treninky. Dostupné v rychlosti 77.

459,00 Kč

Raketa OLIVER POWER P-800

Lehká univerzální raketa vyrobená technologií T-40. Systém Metric Front Cap účinně tlumí nežádoucí vibrace a dodává míčku potřebnou rychlost. Materiál: Microcarbon Barva: bílá - modrá Váha: 85 g bez výpletu a gripu Vyvážení: na střed Rám: pružný Výplet: MX 1 / 8-9 kg Délka: 665 mm Cílová skupina: pokročilí a kluboví hráči Přednosti rakety: Velmi nízká hmotnost. Snadná ovladatelnost. Ideální raketa pro dynamickou hru.

1 590,00 Kč

Raketa OLIVER Plasma TX 5 RDS

První a jediná raketa na badminton v Evropě, která je vybavena systémem RDS. Hodnocení rychlosti, stylu hry, typy úderů a další, to vše v realném čase do Vašeho smartphonu. Materiál: NANO-EPLON Barva: černá Váha: 88g bez výpletu a gripu Vyvážení: lehce do gripu Rám: středně pružná Výplet: MX 1 / 9,5 kg Délka: 675 mm Cílová skupina: turnajoví hráči Přednosti rakety: RDS (Racket data system)  

2 990,00 Kč

Raketa OLIVER eN-TRON 900

AERO design rakety je založen na oválném aerodynamickém rámu, který dovoluje více útočnou hru za stejného úsilí. Jemné průchodky zaručují jemnou odezvu, redukují vibrace a raketa celkově působí velice šetrným dojmem k ruce při delších výměnách. Kvůli těmto specifickým vlastnostem rakety je raketa určena pro agresivní hráče, kteří hledají lehkou ovladatelnost rakety a perfektní rány. Materiál: Nano-Eplon Barva: červená - bílá Váha: 89g bez výpletu a gripu Vyváření: do gripu Rám: extrémně tuhý Výplet: Core 68 black / 12 kg Délka: 675 mm Cílová skupina: profesionální hráči Přednosti rakety: "Spolehlivá a skvěle vyvážená raketa" Matthias Hütten Dt., trenér německé reprezentace."

1 490,00 Kč 1 990,00 Kč

Raketa OLIVER eN-Tron 600

AERO design rakety je založen na oválném aerodynamickém rámu, který dovoluje více útočnou hru za stejného úsilí. Jemné průchodky zaručují jemnou odezvu, redukují vibrace a raketa celkově působí velice šetrným dojmem k ruce při delších výměnách. Nová generace epolonových raket je ideální pro méně agresivní hráče, kteří chtějí z rakety získat silnější údery a nemít ji pod kontrolou. Materiál: Nano-Eplon Barva: žlutá - černá Váha: 89g bez výpletu a gripu Vyvážení: na střed Rám: středně pružný Výplet: Core 68 black / 12 kg Délka: 675 mm Cílová skupina: profesionální a turnajoví hráči

1 490,00 Kč 1 990,00 Kč

Raketa OLIVER EPLON X7

NANOEPOLON technologie kombinuje zvětšený sweet-spot s přidanou silou rakety, bez jakéhokoliv navýšení váhy rámu. EPLON X7 s úzkou, aero-oválnou částí vytváří velmi jistý a pohodlný pocit. Kvůli specifickým vlastnostem EPOLON je ideální pro všechny, kteří jsou méně agresivní hráči a ti, kteří potřebují větší sílu úderů. Materiál: Nano-Eplon Barva: černá - stříbrná Váha: 85g bez výpletu a gripu Vyvážení: mírně do hlavy Rám: pružný Výplet: MX 1 / 12 kg Délka: 675 mm Cílová skupina: profesionální hráči Přednosti rakety: "Jsem velmi spokojený s touto raketou, nabízí mi perfektní kontrolu a velkou sílu úderu", Andreas Müller, FSV Schwenningen

2 390,00 Kč

Raketa OLIVER PHANTOM X6

Lehká hlava rakety vyrobená z Metacarbonu technologií FlexonTM poskytuje vynikající herní vlastnosti a systém Metric Front Cap tlumí nežádoucí vibrace na minimum. Materiál: MCTM- Eplon Barva: žlutá - bílá Váha: 88g bez výpletu a gripu Vyvážení: mirně do hlavy Rám: středně tuhý Výplet: MX 1 / 8-9 kg Délka: 665 mm Cílová skupina: kluboví a turnajoví hráči Přednosti rakety: Tlumení vibrací, vysoká rychlost míčku s minimální námahou.

1 490,00 Kč