NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 

PRODUKTY

Raketa OLIVER Fusion MP-X3

Materiál:  Hybrid Carbon Barva:  oranžová Váha:  130 g bez výpletu a gripu Hlava rakety:  long-string Vyvážení:  lehce do hlavy Výplet:  OLIVER MX1 Napětí (doporučená tvrdost) výpletu:  12/10 kg (svisle/vodorovně) Cílová skupina:  rekreační hráči Styl hry:  útočný Přednosti rakety:  odolná, dynamická, poměr ceny s kvalitou  

890,00 Kč 1 490,00 Kč

Raketa DAVIES D Type light

Druhá nejlehčí raketa z řady D s úžasným sweetpotem rakety. Určena především zkušenějším hráčům, kteří ocení nadstandardní vlastnosti. Konstrukce rámu rakety je vyrobena ze 100% Micro-Carbonu, v hlavě má 20 mm vysoký rám, který se v oblasti krčku lehce zužuje na 17 mm. Výplet je nesbíhavý s 18ti krátkými strunami a 14ti dlouhými, což zvětšuje sweetpot rakety, který umožňuje snadnější zasažení míče i krajem rakety. Ta je vypletena špičkovým výpletem Davies Gold White (multivlákno).

999,00 Kč 1 990,00 Kč

T-shirt OLIVER SALVADOR Lady modré

Dámské sportovní triko Materiál: 100% Polyester Barva: modro- bílé Lehkost, prodyšnost, volnost pohybu, komfort, elegance, rychleschnoucí materiál, vyvolává chladivý pocit, má antibakteriální úpravu, díky síťované struktuře materiálu odvádí přebytečné teplo i pot = soustředění na hru, maximalizace výkonu, radost ze hry!

490,00 Kč 990,00 Kč

Raketa OLIVER eN-Tron 600

AERO design rakety je založen na oválném aerodynamickém rámu, který dovoluje více útočnou hru za stejného úsilí. Jemné průchodky zaručují jemnou odezvu, redukují vibrace a raketa celkově působí velice šetrným dojmem k ruce při delších výměnách. Nová generace epolonových raket je ideální pro méně agresivní hráče, kteří chtějí z rakety získat silnější údery a nemít ji pod kontrolou. Materiál: Nano-Eplon Barva: žlutá - černá Váha: 89g bez výpletu a gripu Vyvážení: na střed Rám: středně pružný Výplet: Core 68 black / 12 kg Délka: 675 mm Cílová skupina: profesionální a turnajoví hráči

1 490,00 Kč 1 990,00 Kč

Raketa OLIVER eN-TRON 900

AERO design rakety je založen na oválném aerodynamickém rámu, který dovoluje více útočnou hru za stejného úsilí. Jemné průchodky zaručují jemnou odezvu, redukují vibrace a raketa celkově působí velice šetrným dojmem k ruce při delších výměnách. Kvůli těmto specifickým vlastnostem rakety je raketa určena pro agresivní hráče, kteří hledají lehkou ovladatelnost rakety a perfektní rány. Materiál: Nano-Eplon Barva: červená - bílá Váha: 89g bez výpletu a gripu Vyváření: do gripu Rám: extrémně tuhý Výplet: Core 68 black / 12 kg Délka: 675 mm Cílová skupina: profesionální hráči Přednosti rakety: "Spolehlivá a skvěle vyvážená raketa" Matthias Hütten Dt., trenér německé reprezentace."

1 490,00 Kč 1 990,00 Kč